Koszyk jest pusty

Wielkanoc 2018

Kochani Przyjaciele naszej Fundacji!

    Chrystus Zmartwychwstał – prawdziwie Zmartwychwstał ! ALLELUJA ! Święta Wielkanocne to znak nadziei i zwycięstwa Chrystusa nad śmiercią. Wielkanoc jest dla nas znakiem nadziei, że z Chrystusem zmartwychwstaniemy do nowego życia.

    Współczesny świat domaga się od nas dawania świadectwa wiary i zapewne będzie się tego domagał od nas coraz bardziej. Musimy być na to przygotowani i gotowi jak Chrystus, do każdej ofiary a przede wszystkim do wypełniania woli Ojca. Święta Wielkanocne i dni, które przeżywamy w Kościele są dla nas umocnieniem i ogromną radością płynącą ze zwycięstwa naszego Pana i Króla.

    Wierzymy, że u Jego boku zwyciężymy i pokonamy wszelkie podziały, niezgodę i brak miłości. Wierzymy, że Jezus Chrystus jest jedynym źródłem szczęścia i błogosławieństwa.

    Dziękujemy Wam kochani za wasze finansowe wspieranie Fundacji, a przede wszystkim za modlitwę – najcenniejszy owoc naszej wiary, bez której nic uczynić nie możemy. Na naszą prośbę o modlitwę 24 godzin Męki Naszego Pana Jezusa Chrystusa w intencji dzieła Fundacji odpowiedziało 969 osób i ok 700 osób na Ukrainie. Bóg niech będzie dla Was, Kochani Przyjaciele, nagrodą i pomocą we wszystkich waszych intencjach. Każdego z Was polecamy opiece Zmartwychwstałego Pana i Boga.

 

    Życzymy Wam zdrowia, opieki Bożej i wszelkiej pomyślności w całym, waszym życiu.