Koszyk jest pusty

Nowy Rok 2017

"Nie lękaj się, Moja córeczko, przyszłych dni. Pójdź, złożymy ofiarę za świat, za Moje biedne, umiłowane dzieci i za tych, którzy je ratować będą. Pójdź, Moja oblubienico – w Moich ramionach będziesz, gdy ziemia zadrży i zapłonie Niebo. Moja Miłość w tobie będzie ocaleniem dla wielu ".

[Alicja Lenczewska „ŚWIADECTWO” 31.12.1987]

 

"Każda minuta, która nie jest przeżywana wspólnie ze Mną jest czasem zmarnowanym. Miną wyrzuconą w błoto. Dosłownie!".

[Alicja Lenczewska „POUCZENIA” 1.01.1993]

 


     W Nowym 2017 Roku przeżywać będziemy 100 rocznicę objawień Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w Fatimie. Będzie to czas szczególnych łask płynących od Niepokalanego Serca Maryi. Rok Matki Bożej. Rok przyjęcia w swoim życiu Jej orędzia fatimskiego. Rok przeżywany z Nią, dla Niej i przez Nią. Będzie to rok, w którym nasza Fundacja patronuje pielgrzymce do Ziemi Świętej. Będzie to rok, w którym chcemy uwielbiać Boga za zakup ziemi i rozpoczęcie budowy domu FIAT.

 

     Kochani Przyjaciele Fundacji FIAT VOLUNTAS TUA! Wpatrując się w Jej Niepokalane Serce i powtarzając nieustannie TOTUS, TOTA TUA odkryjemy najkrótszą drogę do Jezusa, który jest drogą, prawdą i życiem. Ona nas do Niego przyprowadzi i ukryje w Jego Najświętszym Sercu.

 

     Życzymy, aby z kolejnym dniem i godziną każdy z nas coraz bardziej zbliżał się do Jezusa. Niech pokój i dobro zagości na stałe w każdym sercu. Niech wzrasta nasza wiara nadprzyrodzona. Niech każdy nasz dobrodziej i sympatyk obdarowany będzie zdrowiem, pomyślnością a przede wszystkim darami Ducha Świętego. Niech każda wasza ofiara złożona na dzieło budowy domu Fiat zwróci się każdemu trzykrotnie.

 

     Kochani ! Bądźmy silni i odważni. Dziękujmy już dziś za wszystko co dobry Bóg dla nas zaplanował. Nasza Fundacja zapewnia każdego z Was o nieustannej modlitwie i wdzięczności za dobro, którym Bóg nas obdarowuje posługując się waszymi dłońmi i sercem.


 

"Nie miłujcie świata ani tego, co jest na świecie! Jeśli kto miłuje świat, nie ma w nim miłości Ojca. Świat zaś przemija, a z nim jego pożądliwość; kto zaś wypełnia wolę Bożą, ten trwa na wieki ".

[1 J 2, 15. 17]

Nasza strona WW używa cookies (ciasteczek) w celach statystycznych i funkcjonalnych. W przeglądarce istnieje możliwość wyłączenia ich, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.