Koszyk jest pusty

Boże Narodzenie 2016

"Przyszedłem na świat po to, abyśmy się spotykali i żyli razem w Miłości Ojca. Przybiegnijcie do Mnie wszyscy… Śpiewajcie Hosanna na powitanie, unieście swe serca i oczy, aby nie przeoczyć chwili danej wam w Miłości Ojca. Niech połączy się wasza miłość i wasza tęsknota z Moją Miłością i z Moją tęsknotą. Niech nie będzie już oddzielenia, rozbicia, tęsknoty i łez. Niech już nie będzie! Bo oto przychodzę połączyć się z wami na zawsze, na wieczny czas w Miłości i ukojeniu. Błogosławię wam, dzieci Moje. Pragnę was, abyśmy już na wieczność stanowili Jedno w Ojcu Moim i Ojcu waszym".

[Pan Jezus do Alicji Lenczewskiej 25.12.1987 r.]

 

Kochani !

 

Czas Bożego Narodzenia pomaga nam odkryć Tajemnicę Bożego Wcielenia i Miłości, pomaga dostrzec, że Bóg dostrzega każdego a szczególnie obdarowuje tych, którzy są mali i odepchnięci poza margines ludzkich kalkulacji i zainteresowania, tych którzy wyglądają na niepotrzebnych.

Dom FIAT i dzieło Fundacji Fiat Voluntas Tua, również może być dostrzegane w świecie jako mało istotne i niepotrzebne. Dzieło bez poważnego zaplecza finansowego, bez ziemi i oparte w swych ideach tylko na Opatrzności Bożej nie musi budzić zaufania społeczeństwa czy wielkich tego świata.

 

Wierzymy, że jeżeli będziemy wystarczająco mali i pokorni, patrząc na wzór Dzieciątka Jezus i całej Świętej Rodziny, to Bóg wybuduje swoje dzieło.

Wierzymy w to, że jeżeli będziemy potrafili zapomnieć o sobie i własnych ambicjach czy planach zaistnienia i dostrzeżenia przez świat, to Bóg pobłogosławi i przekaże nam ziemię pod budowę domu Maryi.

Wierzymy w to, że jeżeli nieustannie wypowiadać będziemy własne Fiat (niech mi się stanie według woli Twojej Panie), jako niewolnicy i słudzy najmniejsi Niepokalanej Maryi, to Ona nas nie opuści i podniesie to dzieło choćby z popiołów i z nieużytków wyrośnie piękny, bogaty ogród – świadek Miłości Niepokalanej.

 

Życzymy Wam, Kochani, abyśmy codziennie uczyli się żyć tylko dla Niego Jezusa Chrystusa na wzór Maryi, która niech dla każdego z Was będzie wszystkim czyli po prostu Mamą.

 

Uwaga! Ten serwis korzysta z cookies. Bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgodę. Szczegóły są opisane w naszej polityce prywatności:
Polityka prywatności Rozumiem